Курточка вільного крою з вовни альпака .
Застібка:блискавка
Довжина виробу :60 см
Розмір універсал:46-50 (від пахви до пахви 58 см) обсяг регулюється куліскою.
Колір:молочний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Длина от горловины до низа изделия | 60 см |
| Длина рукава изделия | 71 см |
| Застежка | Молния |
| Количество карманов | 2 шт |
| Сезон | Весна/Осень |
| Состояние | Новое |
| Тип ткани | Шерсть |
| Капюшон | Вшитый |
| Ширина изделия | 58 см |
| Вид утеплителя | Без утеплителя |
| Вид изделия | Кардиган |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип карманов | Прорезные |
| Цвет | Молоко |
Информация для заказа
- Цена: 1 800 ₴


