Модель жіночого пальто вільного крою виготовлена з напіввовняної тканини Сурі альпака.
Довжина виробу 100 см
Розмір єдиний універсальний 56-62.
Напівохват виробу по грудях 65см,по стегнах 65 см,рукав 69 см.
Застібка кнопки.
Колір:рожевий
Купити пальто можна у нас в магазині легко і швидко, зробіть замовлення через кнопку "Купити" або зв'яжіться з нами безпосередньо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Длина от горловины до низа изделия | 100 см |
| Длина рукава изделия | 69 см |
| Застежка | Кнопки |
| Капюшон | Вшитый |
| Количество карманов | 2 шт |
| Материал подкладки | Без подкладки |
| Сезон | Весна/Осень |
| Состояние | Новое |
| Тип ткани | Шерсть |
| Цвет | Розовый |
| Ширина изделия | 65 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 250 ₴


