Жіноче пальто-кардиган з напіввовняної тканини Сурі альпака.
Довжина виробу 85 см
Розмір універсал 50-54 ( від пахви до пахви 60 см ,по стегнах 60 )
Колір: капучино
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Длина от горловины до низа изделия | 85 см |
| Длина рукава изделия | 71 см |
| Застежка | Молния |
| Количество карманов | 2 шт |
| Материал подкладки | Без подкладки |
| Сезон | Весна/Осень |
| Состояние | Новое |
| Тип ткани | Шерсть |
| Капюшон | Вшитый |
| Ширина изделия | 60 см |
| Цвет | Капучино |
| Вид изделия | Кардиган |
Информация для заказа
- Цена: 2 000 ₴



